fbpx

Apie mus

UAB „EVEREX LT”

UAB „EVEREX LT“ – ambicinga profesionalų komanda, galinti įgyvendinti pačius įvairiausius projektus, susijusius su aukštos kokybės PVC ar tekstilinių tentų projektavimu, gamyba ir nuoma. Tad jei turite viziją ir norite įsirengti tekstilinės architektūros statinį, pvz. paviljoną, angarą, lauko kavinę ar skėtį, mūsų srities profesionalai ne tik padės išsirinkti, suprojektuoti, bet ir realizuoti jūsų verslo projektą. Be to, galime pasiūlyti unikalius gamybos sprendimus individualiems jūsų poreikiams, t.y. techninius tentus, įtempiamas lubas ar ekranus, užuolaidas, įvairius uždangalus, pripučiamas figūras ar žaislus, krepšius.

 

Dirbame su išskirtinės kokybės ilgaamžiškomis medžiagomis ir tokiais prekės ženklais, žinomais visame pasaulyje, kaip SATTLERMEHLER TEXNOLOGIES, VERSEIDAG, HEY TEX).

 

Mūsų gaminiai yra puikiai pritaikomi įvairioms veiklos sritims. Jie yra ilgaamžiški, mobilūs, lengvai surenkami, patvarūs, nereikalaujantys papildomų statybinių ar architektūrinių konstrukcijų, todėl puikiai tiks ir harmoningai atrodys jau esamoje aplinkoje, suteiks ne tik užuovėją, bet subtilų jaukumą, trauks akį savo išskirtiniu dizainu ir elegantiška prabanga.

Tekstilinė tentinė architektūra delfinariumo stogas

PVC ar tekstilinė danga yra atspari tiesioginiams saulės spinduliams, tačiau puikiai praleidžia dienos šviesą, dėl to, dienos metu, jums nereikės naudoti elektros energijos apšvietimui. Statiniai dengti šia danga yra kompaktiškai surenkami, todėl norėdami juos perkelti į kitą vietą, galėsite tai padaryti be jokių problemų. Taip pat tai puikus ir ekonomiškas būdas, ieškant nestandartinių išmatavimų ar techninių sprendimų, norint pagaminti uždangalus lauko technikai ar įrangai bei namų ūkio reikmėms. Šios medžiagos puikiai tiks organizuojant įvairius masinius renginius, šventes ar muzikos festivalius, nes galime pagaminti ne tik scenos uždangalus, stogą, paviljonus svečiams, bet ir pasirūpinti reklaminiais lauko tentais.

 

Taigi tereikia turėti viziją, ko jums reikia, o mūsų gamybos technologai ne tik pakonsultuos, bet ir padės suprojektuoti, pagaminti ir įgyvendinti tai realybėje.  Jei galvojate, jog gamybai neturite kantrybės, laiko ar nenorite papildomų sąnaudų, mes esame jums paruošę puikių nuomos pasiūlymų, kuriais galite pasinaudoti išskirtinėmis sąlygomis ir įsitikinti mūsų gaminių kokybe, universalumu bei išskirtiniu dizainu, kurie jau tapo mūsų įmonės išskirtinumo simboliu.

Visus gaminius pristatome visoje Lietuvoje taip pat ir Europoje! Nori užsakyti? Susisiek su mumis!