fbpx

Plieniniai ir aliumininiai angarai dengti PVC danga

PLIENINIAI IR ALIUMININIAI ANGARAI DENGTI PVC DANGA

Daugelis verslininkų, užsiimančių didmenine prekyba ar kita komercine ar ūkine veikla, susiduria su sandėliavimo ar pastatų trūkumo problema. Dažnai trūksta turimų patalpų ploto arba jų lokacija yra nelabai patogi vykdyti logistinei veiklai, nes dažniausiai tokio pobūdžio pastatai yra įrengiami pramoniniuose miesto rajonuose arba už jo ribų. Mes siūlome puikų sprendimą – įsirengti plieninio ar aliuminio profilio angarą, dengtą PVC danga.

Kodėl verta rinktis būtent tokio tipo pastatą? Visų pirma, dėl keleto itin svarbių priežasčių:

  • jums nereikės sugaišti daug brangaus laiko, norint įforminti ar užregistruoti pastatus, nes tokio tipo statinių, kaip laikinų pastatų registracija vyksta supaprastinta tvarka;
  • plieninio ar aliuminio profilio angarams, dengtiems PVC danga, nereikia pamatų, todėl dėl jų mobilumo yra lengva perkelti ar pervežti juos į jūsų numatytą vietą;
  • šie angarai yra ilgaamžiški ir ekonomiški. PVC danga puikiai praleidžia saulės šviesą, todėl nereikės dienos metu naudoti elektros apšvietimui. Taip pat ši danga yra visiškai saugi, sandari ir sandėliuojant, apsaugo nuo išorės poveikio bei nereaguoja su cheminėmis medžiagomis.

Dažniausiai plieniniai ir aliumininiai angarai, dengti PVC danga, yra naudojami įvairios paskirties sandėliams, garažams, gamybinėms patalpos, parodų ekspozicijoms, sporto maniežams ar bet kokiai kitai ūkinei ar komercinei veiklai.

Gamyba vykdoma tiek pagal jūsų turimą planą ar projektą, tiek pasitelkiant mūsų specialistų pagalbą, projektuojant, parenkant tinkamiausias medžiagas ir užtikrinat patogų bei ekonomišką angaro patalpos naudojimą. Jei nežinote tikslių išmatavimų ar planuojamo pastato ploto, mes padėsime jums apskaičiuoti ir pateiksime preliminarią darbų sąmatą bei pasiūlysime geriausią techninį projektą, skirtą jūsų veiklai ar verslui.

Patys dalyvaujame detalių ir medžiagų gamybos procese, todėl galime užtikrinti gaminių kokybės kontrolę ir garantuoti, kad plieninio ar aliuminio profilio angarai, dengti PVC danga bus ne tik nepriekaištingai įrengti, bet ir ilgai jums tarnaus. Mums svarbu, kad visi mūsų klientų lūkesčiai būtų patenkinti ir visada esame pasiruošę ne tik tobulinti savo technologijas bei gamybos įrangą, bet ir nuolat kelti gamybos specialistų kvalifikaciją, stengiantis įgyvendinti ir komponuoti skirtingas technikas bei pritaikyti inovacijas, gaminant įvairios paskirties laikinus statinius.

Kiekvienas plieninio ar aliuminio profilio angaras, dengtas PVC danga, yra projektuojamas individualiai, nenaudojant iš anksto paruoštų šablonų, nes kiekvienu atveju tenka surasti geriausią gamybos būdą bei tinkamą programinę įrangą, kurios pagalba galime naudotis įvairiais keleto medžiagų sujungimo būdais, tokiais kaip aukštas dažnis, litavimas ar litavimas karštu oru bei susiuvimas.

UAB „EVEREX LT“  jau tapo žinoma ir atpažįstama įvairių verslo sričių atstovų tarpe. Nemažai klientų Lietuvoje ir už jos ribų, kreipėsi ne tik profesionalios konsultacijos ar pagalbos, ieškant geriausio techninio sprendimo, projekto plieninio ar aliuminio profilio angarui, dengtam PVC danga, bet ir džiaugiasi įsigiję ir pasistatę kokybiškas, patvarias, ekonomiškas bei estetiškai atrodančias patalpas, skirtas jų vykdomai komercinei ar ūkinei veiklai.